IV Edycja SIRUBA COLLEGE

W dniach 21 i 22 lutego 2018 odbyła się już czwarta edycja szkolenia dla mechaników maszyn szwalniczych SIRUBA COLLEGE. Tradycyjnie już spotkanie miało miejsce w firmie IMPALL w Łodzi przy ul. Pojezierskiej 95A, gdzie w sali seminaryjnej IMPALL odbywają się już wszystkie darmowe szkolenia z cyklu Akademia Impall. Szkolenie prowadzone było przez wykwalifikowanych mechaników maszyn szwalniczych w tym przez przedstawiciela marki SIRUBA – Richard Gutierrez.

Szkolenie ze względu na swoja obszerność wiedzy, zostało podzielone na dwa dni. Pierwszego dnia uczestnicy spotkania omawiali maszyny drabinkowe. Specjalistyczne podklasy do różnych operacji. W tym podstawowe regulacje i najczęstsze problemy powstające podczas użytkowania specjalistycznych maszyn drabinkowych. Szczególny nacisk został położony na maszyny do podwijania, pozostałe specjalistyczne maszyny płaskie i cylindryczne oraz automatykę stosowaną w maszynach drabinkowych.

Drugiego dnia tematem zajęć były stebnówki 1 i 2 igłowe. Omówione zostały najważniejsze parametry i ustawienia w specjalistycznych stebnówkach SIRUBA. Na warsztat zostały wzięte najpopularniejsze modele w swoich klasach, przede wszystkim dobrze znane stebnówki z funkcjami automatycznymi DL-7200-BM1-16, stebnówki z transportem igłowym serii DL7000, najnowsze stebnówki 2-igłowe serii DT8200 oraz stebnówki do ciężkiego szycia.

Po raz kolejny frekwencja uczestników pokazała, że szkolenia tego typu są potrzebne, i co edycja SIRUBA COLLEGE mamy coraz większe grono chętnych na darmowe szkolenia z zakresu mechaniki maszyn szwalniczych. Zapraszamy wszystkich chętnych do śledzenia naszej strony i wzięcia udziału w następnych naszych szkoleniach z cyklu Akademia Impall.

IV Edycja SIRUBA COLLEGE IV Edycja SIRUBA COLLEGE IV Edycja SIRUBA COLLEGE IV Edycja SIRUBA COLLEGE IV Edycja SIRUBA COLLEGE IV Edycja SIRUBA COLLEGE IV Edycja SIRUBA COLLEGE IV Edycja SIRUBA COLLEGE IV Edycja SIRUBA COLLEGE IV Edycja SIRUBA COLLEGE IV Edycja SIRUBA COLLEGE IV Edycja SIRUBA COLLEGE IV Edycja SIRUBA COLLEGE IV Edycja SIRUBA COLLEGE IV Edycja SIRUBA COLLEGE