Szkolenie dla mechaników z obsługi maszyn – Dziurkarki.

Kolejne szkolenie w ramach Akademii Impall za nami.  Tym razem uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najpopularniejszym dziurkarkami bieliźnianymi marek JUKI, JACK, BROTHER, SIRUBA. Oprócz obsługi panelu oraz omówienia poszczególnych funkcji, każdy z zaproszonych mechaników mógł samodzielne kopiować, tworzyć wzory i sekwencje odszyć. Wartością dodatnią była również możliwość zastosowania dodatkowego oprzyrządowania m.in. multicuttingu i indeksera.

Spotkanie odbyło się 18 października i tradycyjnie na sam koniec każdy z uczestników otrzymał certyfikat poświadczający zdobyte umiejętności.
Następne szkolenia już niedługo!  Akademia Impall to wyjątkowy projekt stworzony z myślą o Was, aby ułatwić Wam podnoszenie kwalifikacji. Naprawdę warto skorzystać z takiej szansy.

Po raz pierwszy spotkanie dla mechaników z zakresu obsługi maszyn odbyło się w nowej sali seminaryjnej w firmie Impall, w Łodzi na ul Pojezierskiej 95A.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania i zapraszamy na kolejne edycje.

Szkolenie dla mechaników z dziurkarekSzkolenie dla mechaników z dziurkarek Szkolenie dla mechaników z dziurkarek Szkolenie dla mechaników z dziurkarek