|Sala seminaryjna Impall| 15-16 Maja 2018 | godz.09.30 |

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów i uczestnictwa w darmowym szkoleniu dla mechaników maszyn szwalniczych.

* ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

JACK SPRING SHOW 2018

Usprawnienia, regulacje mechaniczne oraz ustawienia parametrów w najbardziej popularnych maszynach JACK na przykładzie stebnówki A4, overlocka E4, C4, JK-799S, a także W4.

Jack Spring Show 2018  – warsztaty techniczne pod patronatem, lidera w kategorii maszyn i urządzeń szwalniczych, firmy Jack

Serdecznie zapraszamy na warsztaty poświęcone najbardziej popularnym maszynom Jack, w ramach Pierwszej Edycji “Jack Spring Show” – wielkiego wydarzenia związanego z firmą JACK, najszybciej rozwijającą się marką na świecie. Zakres szkolenia obejmie wszelkie regulacje mechaniczne oraz ustawienia parametrów dla najchętniej wybieranych przez klientów maszynach: w stebnówce automatycznej A4, w owerlokach z funkcjami automatycznymi i bez tj. C4 i E4, a także innych modelach maszyn JACK. Nabytą wiedzę teoretyczną będzie można zweryfikować na miejscu również w praktyce.

Niewątpliwie największą wartością dla zaproszonych gości będzie możliwość zasięgnięcia wiedzy od najlepszych specjalistów pracujących w fabryce Jack, którzy specjalnie na to wydarzenie przybędą prosto z Chin.

Jack Spring Show to ekskluzywna formuła spotkania z profesjonalnymi prezentacjami skierowana do kameralnego grona uczestników. To wyjątkowe wydarzenie wyróżnia jego wystawienniczo-seminaryjny charakter, który pozwoli zaprezentować potencjał firmy Jack China No 1 – lidera w kategorii maszyn i urządzeń szwalniczych na świecie.

Usprawnienia, regulacje mechaniczne oraz ustawienia parametrów w najbardziej popularnych maszynach JACK.

15-16 MAJA 2018

Błąd: Brak formularza kontaktowego.